Alfarex Sp. z o. o.

Firma ALFAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. świadcząca usługi kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości poszukuje:

Techników do obsługi:

- instalacji elektrycznych

- instalacji sanitarnych

- instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnej

Obowiązki na stanowisku:

  • przeglądy bieżące i okresowe instalacji i urządzeń w budynkach
  • bieżące naprawy i wymiany uszkodzonych  materiałów i urządzeń
  • rejestrowanie i rozliczenie zużywanych materiałów i urządzeń
  • codzienne raportowanie wykonywanych prac

Oczekiwania wobec kandydatów:

  •  doświadczenie w obsłudze technicznej i konserwacji instalacji budynkowych
  •  kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  •  uczciwość i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  •  otwartość na pogłębianie wiedzy

Dodatkowymi atutami będzie

  •  posiadanie świadectw kwalifikacyjne E i D grupy I, II i III
  • znajomość obsługi i naprawy urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  •  znajomość obsługi i naprawy automatyki węzłów cieplnych i kotłowni
  •  znajomość obsługi i naprawy palników gazowych i olejowych
  • posiadanie uprawnień do spawania gazowego i elektrycznego
  • posiadanie certyfikatów szkoleniowych w powyższych specjalizacjach

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole;
  •  szkolenia zawodowe;
  •  niezbędne narzędzia pracy
  • samochód służbowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV) na adres:

Alfarex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. ul. Przedpole 1 02-241 Warszawae-mail: p.chlopicki@alfarex.pl

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”